Moderné a praktické riešenie pre kryté priestory, Plachtové haly

Hľadáte rýchle a cenovo dostupné riešenie na získanie krytého priestoru na rôzne účely? Potom je tento druh konštrukcie ideálnou alternatívou k bežným halám. Tieto stavby sú ľahké, prenosné a flexibilné, skladajú sa z oceľového rámu a pevnej PVC plachty. V tomto článku vám predstavíme niektoré výhody tohto riešenia a odporučíme spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe, predaju a prenájmu týchto stavieb na Slovensku.

Všestrannosť

Tento typ konštrukcie môže byť využitý pre rôzne účely, ako sú skladové priestory, výrobné haly, garáže, predajné stánky, športové areály, poľnohospodárske objekty a ďalšie. Stavby je možné ľahko prispôsobiť podľa potrieb zákazníka pomocou rôzneho príslušenstva, ako sú klimatizácia, osvetlenie, podlahy, okná, dvere a pod. Tieto stavby sú preto vhodné pre rôzne aktivity a požiadavky.

Efektívne využitie priestoru

Konštrukcia týchto stavieb je bez podporných stĺpov alebo trámov vnútri, čo umožňuje maximálne využitie celkového priestoru bez obmedzení. Stropy a steny majú vysokú nosnosť, čo umožňuje skladovať ťažké alebo objemné materiály. Tieto plachtové haly poskytujú dostatok účinného priestoru pre vaše potreby.

Odolnosť a trvanlivosť

Tento typ konštrukcie je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú jeho pevnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Oceľová konštrukcia je chránená proti korózií žiarovým zinkovaním, čo zabezpečuje dlhú životnosť. PVC plachta je odolná voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a plesniam. Tento typ konštrukcie je preto spoľahlivý a trvanlivý.

Nízke náklady a možnosť prenájmu

Tento typ konštrukcie stanovej haly je cenovo dostupnejší než tradičné stavby, pretože nevyžaduje drahú stavebnú prácu ani materiály. Taktiež je možné ho prenajať na krátkodobé alebo dlhodobé obdobie podľa potrieb. Prenájom tohto typu stavby je výhodný pre sezónne alebo jednorazové udalosti. Tento typ konštrukcie tak šetrí čas aj peniaze.

Kde získať alebo prenajať tento typ konštrukcie?

Ak máte záujem o tento typ montovanej haly, neváhajte nás kontaktovať. Ponúkame rôzne rozmery, tvary a farby, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality a bezpečnosti. Okrem toho poskytujeme kompletný servis od poradenstva a návrhu až po montáž a demontáž. Ak chcete získať viac informácií, neváhajte nás kontaktovať.